SUB-BANTAM BOYS

Race Date:11-02-08


SUB-BANTAM BOYS
Place Runner              Team              Age Sx Tm#      Bib#   Time    Pace
   1.Matthew Russell      Unattached,        8  M          4342    05:22   5:45
   2.Jack Stanley         Lakeland T&f,      8  M  3       4382    05:27   5:51
   3.Charles Bakos        Elite Runners T,   7  M  2       4231    05:31   5:55
   4.Nazrul Rony          Rockstar Runnin,   8  M          4227    05:33   5:57
   5.Nicholas Lundberg    Crimson Knights,   8  M  1       4265    05:34   5:58
   6.Steven Payne         Elite Runners T,   8  M  2       4233    05:44   6:09
   7.Gage Armijo          Unattached,        6  M          4322    05:45   6:10
   8.Jeron Jordan         Transy East Tc,    7  M          4349    05:46   6:11
   9.Jonathon Anderson    Lakeland T&f,      7  M  3       4377    05:51   6:17
  10.Kaya Sement          Lakeland T&f,      8  M  3       4381    05:52   6:18
  11.Maxwell Mulfinger    Unattached,        7  M          4352    05:57   6:23
  12.Matthew Costello     Crimson Knights,   8  M  1       4262    06:02   6:28
  13.Jaden Montilus       Crimson Knights,   8  M  1       4263    06:02   6:28
  14.Brandon Sukert       Lakeland T&f,      8  M  3       4383    06:06   6:33
  15.Austin Cumminis      Lakeland T&f,      8  M          4385    06:07   6:34
  16.Joesph Gibardi       Elite Runners T,   7  M  2       4232    06:08   6:35
  17.Ahmad Robinson       Lightning Tc,      6  M          4257    06:21   6:49
  18.Issac Denbeaux       Unattached,        8  M          4328    06:22   6:50
  19.Owen Curry           Lakeland T&f,      7  M  3       4379    06:27   6:55
  20.Zachary Jaromin      Lakeland T&f,      7  M          4386    06:30   6:58
  21.Clayton Chaplin      Lakeland T&f,      8  M  3       4378    06:36   7:05
  22.Anthony Tye          Lakeland T&f,      7  M  3       4384    06:41   7:10
  23.Justin Palumbo       Lakeland T&f,      7  M          4387    06:44   7:13
  24.Matthew Cawley       Crimson Knights,   8  M  1       4264    06:46   7:16
  25.Tyler St. Jaques     Lakeland T&f,      8  M          4388    06:49   7:19
  26.Shane Regan          Lakeland T&f,      7  M  3       4380    06:49   7:19
  27.Evan Kraft           Crimson Knights,   6  M  1       4261    07:00   7:31
  28.Sean Tonra           Elite Runners T,   7  M  2       4234    07:01   7:32
  29.Josiah Farber        Unattached,        8  M          4366    07:12   7:44
  30.Gage Durham          Quicksilver Tc,    5  M          4210    07:36   8:09
CompuScore Computer Services
SUB-BANTAM BOYS TEAM RESULTS USATF-NJ XC SUB-BANTAM BOYS
PLACE (#) TEAM                                     TOTAL
  1     LAKELAND T&F SUB-BANTAM BOYS               23
      1.Jack Stanley         Lakeland T&f,      8  M  3       4382    05:27  *
      3.Jonathon Anderson    Lakeland T&f,      7  M  3       4377    05:51  *
      4.Kaya Sement          Lakeland T&f,      8  M  3       4381    05:52  *
      7.Brandon Sukert       Lakeland T&f,      8  M  3       4383    06:06  *
      8.Owen Curry           Lakeland T&f,      7  M  3       4379    06:27  *
      9.Clayton Chaplin      Lakeland T&f,      8  M  3       4378    06:36  
     10.Anthony Tye          Lakeland T&f,      7  M  3       4384    06:41  
     12.Shane Regan          Lakeland T&f,      7  M  3       4380    06:49  
  2     CRIMSON KNIGHTS TC SUB-BANTAM BOYS         37
      2.Nicholas Lundberg    Crimson Knights,   8  M  1       4265    05:34  *
      5.Matthew Costello     Crimson Knights,   8  M  1       4262    06:02  *
      6.Jaden Montilus       Crimson Knights,   8  M  1       4263    06:02  *
     11.Matthew Cawley       Crimson Knights,   8  M  1       4264    06:46  *
     13.Evan Kraft           Crimson Knights,   6  M  1       4261    07:00  *